Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Łukasza Janickiego. Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

Projekt jest współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

I Liga - kolejka 6: Sparta 4-2 TM Alcajon. Sparta wraca na pozycję lidera!

19 listopada 2016

Alcalá de Henares, 13 listopad 2016. Boisko: El Ensanche. Godz. 9.00

Tym razem graliśmy przeciwko liderowi tabeli i zwycięzcy ligi z poprzedniego sezonu
TM Alcajon 4:2 (2:2). Mecz troszeczkę nam się skomplikował pod koniec pierwszej połowy ale praktycznie to Sparta dyktowała warunki gry. Dawid Leszczyński strzelił 2 przepiękne bramki, Marcin Gleń w samo lewe okienko a Marcin Łagosz z dystansu od słupka do środka. Nie wiadomo, która piękniejsza! Ręce składały się do oklasków. Do zespołu dołączył po dłuższej przerwie Andrzej Zimecki. Sparta wraca na pozycję lidera.
Dziękujemy kibicom, którzy w niedzielę o tak wczesnej godzinie byli z nami.